8727 MONT BLANC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8727 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 327cm / 129inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2128kg |